Linekod Hakkında Kısa Bilgi

Linekod, 2018 yılında Nevşehir merkezli Web Tasarım & Yazılımı, Masaüstü Yazılımı, Google PageSpeed Insights Optimizasyonu ve Özel Yazılım hizmeti veren bir yazılım firmasıdır. Yenilikçi ve genç ekibimizle yaptığımız işlerin modern bir görünüme sahip olmasına özen gösteriyor ve daima verilerinizin güvenliğini ön planda tutan hizmet devamlılığını esas alıyoruz.
  • Süreçlerimizi kalite ve dönüşüm optimizasyonu testleri etrafında inşa ettik. Yazılım, Tasarım, İçerik ve Kullanıcı analizleri standart çalışma sürecimizin değişmez parçalarıdır.
  • Tüm iş süreçlerinde çevik metodolojiyi benimsiyoruz. Bu nedenle; hızlı, esnek ve değişen ihtiyaçlara göre şekillenen bir yapıdayız.
  • Süreklilik gereken projeler için her ayın sonunda genel değerlendirme raporu sunuyoruz. Bir sonraki ay yapılacak çalışmalar için strateji belirliyoruz.
  • İşinizin gizliliğini, gizlilik sözleşmesi ile garanti altına alıyoruz.

Vizyon

Benzersiz, şık tasarımlar ve veri güvenliği ile daima müşteri memnuniyetini hedefleyen, ürettiğimiz yazılımlar ile gelişen yazılım sektörüne yön veren firma haline gelmek.
animationanimation

Referanslarımız

Web siteniz olabilir ve sürekli güncel tutuyor olabilirsiniz. Yüksek optimizasyon ve şık tasarım web sitenizin için kilit noktadır. İşte Linekod'un ayrıcalığı da burada ortaya çıkmaktadır.
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover