img

Özel Yazılım Nedir?

Özel yazılım, vermekte olduğunuz hizmet için özel olarak yapılmış,  birden fazla kullanıcının kullanabildiği, masaüstü programı ve  web sitesi üzerinden senkronize bir şekilde kullanabileceğiniz, ofise bağlı kalmadan çalışma fırsatı tanıyan yazılımlardır.

Özel Programa Sahip Olmak Ne İşe Yarar?

Yapmış olduğunuz iş için kusursuz tasarlanmış ve kodlanmış bir program ile dilerseniz ofiste dilerseniz internete erişebildiğiniz bir cihazdan hizmet verebileceksiniz.

Neden Özel Yazılıma İhtiyaç Duymalıyım?

Özel yazılım ile daha önce kullanmış olduğunuz programların gereksiz ve kullanmadığınız özelliklerinden  kurtulmuş olacaksınız. Sadece işinize uygun bir program ile  işinize yoğunlaşacaksınız.

Kolaylık: Bir masaya bağlı kalmadan internete erişebildiğiniz bir cihazdan istediğiniz her ortamdan çalışabilirsiniz.

Senkronize Çalışma Ortamı: Özel yazılım ile yaptığımız bir masaüstü programı ile web sitesi arasında kusursuz bir bağlantı kurarak aynı anda birden fazla kişinin çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Ekipman Maliyeti: Kullanmış olduğunuz masaüstü programı için belirli bir özellik isteyen programlar kullanmak yerine internete girebilen her cihazı kullanabileceksiniz.

Veri Güvenliği ve Gizliliği: Verileriniz bilgisayarınız bozulsa bile asla kaybolmaz ve tamamen gizli kalır.

img
img

Size yardımcı olabileceğimiz alanlar

  • E-ticaret Yazılımları
  • Online Eğitim Yazılımları
  • Muhasebe Yazılımları
  • Personel Yönetim Yazılımları
  • Özel Kurumsal Yazılımlar

Bir firmanın masaüstü programı kullandığını düşünün. Çalışan ofisinizdeki bilgisayara bağlı kalacak ve ofis dışına çıktığında tüm işleriniz aksayacaktır. Çalışanınız ofis dışında bile olsa internete erişebileceği her cihazdan çalışmaya devam edebilecektir.